Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1546788
10110
292
Kós Károly (1883-1977): Népviselet Nagyküküllő vármegyében, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátoldalon feliratozva, 11,5x11,5 cm 1546792
10111
292
Kós Károly (1883-1977): Szoba Ady Endre szülőházában, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátoldalon feliratozva, 12x12 cm 1546753
10112
292
Kós Károly (1883-1977): Kalotaszegi népviselet, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátoldalon feliratozva, 11,5x11,5 cm 1545032
10113
292
Kresz Irén (1932-): Bodega. Akvarell, papír, jelzett, 8×12 cm
1545854
10114
292
Kónya Zoltán (1891-?): Sport csokoládé reklámterv, vegyes technika, papír, jelzett, 6,5×14 cm 1449556
10115
292
1934 Kvos Fl. jelzéssel: Holland táj. Rézkarc-papír. Üveg keretben jelzett, 22x32 cm 1519405
10116
292
14000
Lampért jelzéssel: Háztetők. Olaj, farost, 84×78 cm 1449857
10117
292
László jelzéssel: Rakodás a bárkára. Olaj, vászon, apró lyukkal, 52×48 cm 1516845
10118
292
Lóránt János Demeter (1938-):Tél. Linó, papír, jelzett, 8×10 cm 1542772
10119
292
22000
Madarassy György Tamás (1947-): Szürkület. Olaj, vászon, jelzett, kerteben, 45×60 cm 1361641
10120
292
Makray János (1955-): Téli Balaton. Olaj, fa lemez, jelzett, keretben, 40×70 cm 1361647
10121
292
14000
Makray János (1955-): Adria. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF