Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 270

Scheiber jelzéssel: Ellentétek. Vegyes technika, falemez, üvegezett sérült keretben, 33×44  cm
10182.

Rufpreis:
6 000 HUF
36

Scheiber jelzéssel: Kék fák. Vegyes technika, papír, 25×28 cm
10183.

Rufpreis:
4 000 HUF
29

Schön György (?-?): Díszes képkeret-terv, vegyes technika, papír, jelzett, 34×34 cm
10184.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schönberger jelzéssel: Hegedűs a bárban. Szén, karton, sérült, 69×49 cm
10185.

Rufpreis:
12 000 HUF

Schönberger jelzéssel: Csónakok. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×28 cm
10186.

Rufpreis:
5 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Szabadság híd. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×49 cm
10187.

Rufpreis:
10 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Virágcsendélet. Olajl,  karton, jelzés nélkül, hátoldalán művészpecséttel, 42×30 cm
10188.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somogyi János (1928-2010): Béke tér. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
10189.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Sostarics Lajos (1896-1968): Hősök tere, akvarell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 27,5×19,5 cm
10190.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda 1949, akvarell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 21×27,5 cm
10191.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda Hévizi út. Tus, papír, jelzett, 23×33 cm
10192.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Újpest, rakodás a kikötőben. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 18×26 cm
10193.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF