Tolvaly Ernő (1947-2008): Csendélet 1965. Olaj, farost, jelzett, keret... https://www.darabanth.com/de/292-Fernauktion/292.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Tolvaly-Erno-1947-2008-Csendelet-1965-Olaj-farost-jelzett-keretben-50C39770-cm~II1544924
1544924
10215
292
22000
Beschreibung: Tolvaly Ernő (1947-2008): Csendélet 1965. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
: vörös_iván