Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

R. Ostermayer Prof (?-?): Meersburg. Rézkarc, papír, jelzett, 22×16 cm
10170.

Rufpreis:
2 800 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 25×37  cm
10171.

Rufpreis:
2 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×39  cm
10172.

Rufpreis:
2 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Hajnal a Balatonon. Színezett rézkarc, papír, jelzett, gyűrűdéssel, 31×42 cm
10173.

Rufpreis:
2 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 26×34 cm
10174.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm
10175.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Perlrott jelzéssel: Férfi akt. Szén, papír, szakadással, felcsavarva, 60×40 cm
10176.

Rufpreis:
4 000 HUF

Péntek jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 40×80 cm
10177.

Rufpreis:
12 000 HUF

10178.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Popvici jelzéssel: Patak az erdő mélyén, vegyes technika, üvegezett fa keretben, 21x16 cm.
10179.

Rufpreis:
1 000 HUF

Popvici jelzéssel: Házikó a rengetegben, vegyes technika, üvegezett fa keretben, 16x21 cm.
10180.

Rufpreis:
1 000 HUF

10181.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF