Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1496122
10170
288
R. Ostermayer Prof (?-?): Meersburg. Rézkarc, papír, jelzett, 22×16 cm
1512003
10171
288
Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 25×37 cm 1512155
10172
288
Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
1512104
10173
288
Paulovits Pál (1892-1975): Hajnal a Balatonon. Színezett rézkarc, papír, jelzett, gyűrűdéssel, 31×42 cm 1512289
10174
288
4600
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 26×34 cm
1328212
10175
288
Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm
1511097
10176
288
Perlrott jelzéssel: Férfi akt. Szén, papír, szakadással, felcsavarva, 60×40 cm 1518167
10177
288
Péntek jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 40×80 cm
1477500
10178
288
1517588
10179
288
Popvici jelzéssel: Patak az erdő mélyén, vegyes technika, üvegezett fa keretben, 21x16 cm.
1517585
10180
288
Popvici jelzéssel: Házikó a rengetegben, vegyes technika, üvegezett fa keretben, 16x21 cm. 1383599
10181
288
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF