Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1458716
10219
288
Szeift Béla (1944-2012): Gyalogbéka. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×36 cm
1495295
10220
288
Szeift Béla (1944-2012):Virágfej. Vegyes technika, karton, jelzett, 67×48 cm 1495032
10221
288
Szeift Béla (1944-2012): Madár. Vegyes technika, merített papír, jelzett, 42×29 cm 1434277
10222
288
Szelle Kálmán (1890-1977): Környe 1960. Akvarell, papír, jelzett, foltos, 29×38 cm
1248085
10223
288
24000
Pest-budai históriák. - Szemethy Imre 12 eredeti rézkarcával. A történeteket Don Péter válogatta. Bp., 1998, Auktor. [13] lev., 12 t. (rézkarcok). A 15/75 jelzésű minden rézkarcon aláírt példány. Kiadói velúr mappában. 42x32 cm. 1517106
10224
288
Szendrey jelzéssel: Patak mentén. Tempera, farost, üvegezett keretben, 24x33 cm
1514063
10225
288
Szennik György (1923-2007): Eső után. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1510733
10226
288
Szentgyörgyi jelzéssel: Kompozíció.. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×35 cm 1510540
10227
288
Szentpály Zoltán (?-?): Patak part. Olaj, falemez, jelzett, üvegezett sérült, keretben, 18×33 cm 1186641
10228
288
Széky jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, sérült antik keretben, 48×64 cm 1107543
10229
288
Szőnyi István (1894-1960): Gyártelep. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 16×21 cm 1514696
10230
288
Szőnyi István (1894-1960): Várakozás, színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 23×31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF