Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1512856
10194
288
Rónai jelzéssel: Kalapos hölgy. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 50×40 cm 1369431
10195
288
1518156
10196
288
40000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): R.A.P/III. Olaj, vászon, jelzett, 100×100 cm 1441089
10198
288
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Boldog karácsonyt III. Olaj, vászon, jelzett, 30×20 cm 1496220
10199
288
Russell jelzéssel: Piaci forgatag. Olaj, karton, 12×13
1098057
10200
288
Ruzicskay György (1896-1993): Előítélet falak. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, üvegezett keretben 24×18 cm
1512852
10201
288
Schönberger jelzéssel: Utca részlet. pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×40 cm 1372766
10202
288
Somlai Vilma (1938-2007): Tavasz a kertben. Akvarell, papír, jelzett, 43×60 cm
1452599
10203
288
Somlai Vilma (1938-2007): Szőllős kert. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×59 cm
1458725
10204
288
Somlai Vilma (1938-2007): Szabadság híd. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×49 cm
1416671
10205
288
1500
Somlai Vilma (1938-2007): Esti azalea. Olajl farost, jelzett, 40×50 cm 1512280
10206
288
Stettner Béla (1928-1984): Disznóperzselés. Linó, papír, jelzett, 21×31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF