Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Rónai jelzéssel: Kalapos hölgy. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 50×40 cm
10194.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10195.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rubint Ávrahám Péter (1958-): R.A.P/III. Olaj, vászon, jelzett,  100×100 cm
10196.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Boldog karácsonyt III. Olaj, vászon, jelzett, 30×20 cm
10198.

Rufpreis:
10 000 HUF

Russell jelzéssel: Piaci forgatag. Olaj, karton, 12×13
10199.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Előítélet falak. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, üvegezett keretben 24×18 cm
10200.

Rufpreis:
3 000 HUF

Schönberger jelzéssel: Utca részlet. pasztell, papír, üvegezett keretben,  29×40 cm
10201.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Somlai Vilma (1938-2007): Tavasz a kertben. Akvarell, papír, jelzett, 43×60 cm
10202.

Rufpreis:
5 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Szőllős kert. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×59 cm
10203.

Rufpreis:
5 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Szabadság híd. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×49 cm
10204.

Rufpreis:
10 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Esti azalea. Olajl farost, jelzett, 40×50 cm
10205.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Stettner Béla (1928-1984): Disznóperzselés. Linó, papír, jelzett, 21×31 cm
10206.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF