Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1512853
10207
288
Sváby jelzéssel: Háztetők. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×42 cm
1485122
10208
288
Szabó jelzéssel: Régi tabán, Mélypincze vendéglő. Festett selyem kép, üvegezett keretben, 10×14 cm 1512970
10209
288
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Fürdöző bivalyok. Fametszet (kézi levonat), papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm 1444647
10210
288
Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 100×70 cm
1498094
10211
288
24000
Szamosvári József (1931-): Balaton felvidék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
1416796
10212
288
Szander Frigyes (1927-2000): Hangszeres csendélet. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 60×80 cm
1515815
10213
288
14000
Szász jelzéssel: Női fej. Vegyes technika, farost, 60×50 cm
1515811
10214
288
14000
Szász jelzéssel: Turbános férfi fej. Vegyes technika, farost, 60×50 cm 1487432
10215
288
Szász Endre (1926-2003): Öreganyám. Szitanyomat (100/100), papír, jelzett, kis szakadással, keretben, 50×34 cm 1189383
10216
288
Szász Endre (1926-2003): Illusztráció (Gorkij: Éjjeli menedékhely). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16×9 cm 1473036
10217
288
Szebellédi Géza (?-?): Felix és a baba 1935. Akvarell-tus, papír, jelzett, 19×29 cm 1501537
10218
288
Szebellédi Géza (?-?): Dumbo 1949. Akvarell-tus, papír, jelzett, 15×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF