Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Sváby jelzéssel: Háztetők. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×42 cm
10207.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szabó jelzéssel: Régi tabán, Mélypincze vendéglő. Festett selyem kép, üvegezett keretben, 10×14 cm
10208.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Fürdöző bivalyok. Fametszet (kézi levonat), papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm
10209.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 100×70 cm
10210.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szamosvári József (1931-): Balaton felvidék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10211.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szander Frigyes (1927-2000): Hangszeres csendélet. Olaj, vászon, jelzés nélkül,  60×80 cm
10212.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szász jelzéssel: Női fej. Vegyes technika, farost, 60×50 cm
10213.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szász jelzéssel: Turbános férfi fej. Vegyes technika, farost, 60×50 cm
10214.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szász Endre (1926-2003): Öreganyám. Szitanyomat (100/100), papír, jelzett, kis szakadással, keretben, 50×34 cm
10215.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Illusztráció (Gorkij: Éjjeli menedékhely). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16×9 cm
10216.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szebellédi Géza (?-?): Felix és a baba 1935. Akvarell-tus, papír, jelzett, 19×29 cm
10217.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szebellédi Géza (?-?): Dumbo 1949. Akvarell-tus, papír, jelzett,  15×20 cm
10218.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF