Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Nemes Tibor (1955- ): Nádas alkonyatkor, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31,5×44,5 cm
10158.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nemes Tibor (1955- ): Házak, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31,5×44,5 cm
10159.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nechánszky József (1936-): Malom. Rézkarc, papír, jelzett 16x11 cm / Mill, windmill etching
10160.

Rufpreis:
2 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Fenyő fák. Tempera, papír, 38×48 cm
10161.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatalság. Akvarell, karton, jelzett,  fa keretben, 58×26 cm
10162.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Sapkában, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×41 cm
10163.

Rufpreis:
12 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Szabadban, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35×38 cm
10164.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Egzotikus lány. Olaj, karton, jelzett, 54×37 cm
10165.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 20x15 cm
10166.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej. pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×14 cm
10167.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatalok. Akvarell, papír, jelzett, 29×21 cm
10168.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányok. Tempera, karton, jelzett, üvegezett keretben, 37×28 cm
10169.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF