Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1511238
10158
288
Nemes Tibor (1955- ): Nádas alkonyatkor, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31,5×44,5 cm
1511260
10159
288
Nemes Tibor (1955- ): Házak, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31,5×44,5 cm
1516760
10160
288
Nechánszky József (1936-): Malom. Rézkarc, papír, jelzett 16x11 cm / Mill, windmill etching 1511400
10161
288
Neogrády jelzéssel: Fenyő fák. Tempera, papír, 38×48 cm 1518555
10162
288
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatalság. Akvarell, karton, jelzett, fa keretben, 58×26 cm
1515143
10163
288
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Sapkában, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×41 cm
1515141
10164
288
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Szabadban, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35×38 cm
1391166
10165
288
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Egzotikus lány. Olaj, karton, jelzett, 54×37 cm 1296776
10166
288
2200
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 20x15 cm 1452510
10167
288
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej. pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×14 cm
1398474
10168
288
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatalok. Akvarell, papír, jelzett, 29×21 cm
1495018
10169
288
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányok. Tempera, karton, jelzett, üvegezett keretben, 37×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF