Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1518113
10060
288
Farkas jelzéssel: Alpesi táj házakkal. Olaj, vászon, sérült keretben, 50×70 cm
1450488
10061
288
Farkas Gyöngyi (?-): Olvadás. Olaj, farost, jelzett, keretben 40×50 cm
1512151
10062
288
Farkasházy Miklós (1895-1964): Öregfa a Dunaparton. Színezett rézkarc, papír, 36×27 cm
1512847
10063
288
Fáy Aladár (1898-1963): Szarvasok viadala. Akvarell, papír, jelzett, 23×32 cm 1515019
10064
288
Forberger Vilmos (1848-1928): Tátrai csúcsok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×26 cm 1510671
10065
288
Ferenczy jelzéssel: Párok. Akvarell, papír, 14×15 cm ( 2×) 1498109
10067
288
Fjodorovna jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm 1515817
10068
288
Frank jelzéssel: Utca részlet. Akvarell-szén, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm 1496587
10069
288
Gaál Domonkos (1940-2009): Sárospatak. Rézkarc, papír, jelzett, 36×48 cm 1517512
10070
288
cca 1930 Garay jelzéssel: Tó menti ház, rézkarc, papír. Üvegezett keretben. Keret méret 36x 26 cm 1497210
10071
288
60000
Gulyás Dénes (1927-2003): Angyali szerelem. Olaj, farost, jelzés nélkül,79×59 cm 1517771
10072
288
60000
Gulyás Dénes (1927-2003): Tűzijáték a Parlamentnél. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF