Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Buday József (?-): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, 20×31 cm
10036.

Rufpreis:
2 400 HUF

Buday jelzéssel: Hazafelé az aratásból. Olaj, fa, erősen kopott, 20×14 cm
10037.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Conrad Gyula (1877-1959): Betlehem. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm
10038.

Rufpreis:
1 000 HUF

Conrad Gyula (1877-1959): Kellemes húsvétot kíván Arady D. Rézkarc, papír, jelzett, 12×9,5 cm
10039.

Rufpreis:
1 800 HUF

Conrád Gyula (1877-1959): Reggel a Dunán. Színezett rézkarc, papír, jelzett, gyűrött, foltos,  üvegezett keretben, 29×39 cm
10040.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Conrád Gyula (1877-1959): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, szakadással, foltos, 21×29 cm
10041.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csanády András (1929- ): Szurdokvölgy, rézkarc, papír, jelzett, számozott (52/100), üvegezett fa keretben, 39×29,5 cm
10042.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csavlek András (1942-): Virágok. Szitanyomat, papír, jelzett, 42x28 cm
10043.

Rufpreis:
1 400 HUF

Csavlek András (1942-): Badacsony. Színes linómetszet, papír, jelzett, felcsavarva, 25×48 cm
10044.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csergezán Pál (1924-1996): Szarvasbőgés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 26×36  cm
10045.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csillag József (1894-1977): Vihar. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×21 cm
10046.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csillag József (1894-1977): Farkasok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×24 cm
10047.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF