Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1473202
10036
288
Buday József (?-): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, 20×31 cm 1503548
10037
288
Buday jelzéssel: Hazafelé az aratásból. Olaj, fa, erősen kopott, 20×14 cm
1451191
10038
288
Conrad Gyula (1877-1959): Betlehem. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm
1479366
10039
288
Conrad Gyula (1877-1959): Kellemes húsvétot kíván Arady D. Rézkarc, papír, jelzett, 12×9,5 cm
1485036
10040
288
3800
Conrád Gyula (1877-1959): Reggel a Dunán. Színezett rézkarc, papír, jelzett, gyűrött, foltos, üvegezett keretben, 29×39 cm
1512018
10041
288
Conrád Gyula (1877-1959): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, szakadással, foltos, 21×29 cm 1512044
10042
288
Csanády András (1929- ): Szurdokvölgy, rézkarc, papír, jelzett, számozott (52/100), üvegezett fa keretben, 39×29,5 cm 1481313
10043
288
Csavlek András (1942-): Virágok. Szitanyomat, papír, jelzett, 42x28 cm 1496605
10044
288
Csavlek András (1942-): Badacsony. Színes linómetszet, papír, jelzett, felcsavarva, 25×48 cm
1512029
10045
288
Csergezán Pál (1924-1996): Szarvasbőgés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 26×36 cm 1512619
10046
288
Csillag József (1894-1977): Vihar. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×21 cm
1512615
10047
288
Csillag József (1894-1977): Farkasok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF