Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1517316
10134
288
Kun Sarolta (1990-): Szárnyaló képzelet. Akvarell-tus, papír, jelzett, 37×54 cm 1518438
10135
288
Lajta Gábor (1955-): Beszélgetők. Akril, karton, jelzett, üvegezett keretben, 30×30 cm 1510602
10136
288
Lampért András (1911-1971): Napernyős asztalok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×43 cm 1510600
10137
288
Lampért András (1911-1971): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×43 cm 1189608
10138
288
1518799
10139
288
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Lovas. Színes litográfia, papír, jelzett a nyomaton, 26x19 cm
1516845
10140
288
Lóránt János Demeter (1938-):Tél. Linó, papír, jelzett, 8×10 cm
1518743
10141
288
Frans Masereel (1889-1972): Felolvasás. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm 1518757
10142
288
Frans Masereel (1889-1972): Éjjeli kézfogás. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm 1518761
10143
288
Frans Masereel (1889-1972): Gyárban. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm 1518769
10144
288
Frans Masereel (1889-1972): Szónok. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm 1512773
10145
288
Frans Masereel (1889-1972): Menetelés. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF