Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1512772
10146
288
Frans Masereel (1889-1972): Káoszünnep. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×13 cm 1512774
10147
288
Frans Masereel (1889-1972): Éjféli mise. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×13 cm 1512777
10148
288
Frans Masereel (1889-1972): Káosz vezeti a népet. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×13 cm 1513016
10149
288
50000
Mattis Teutsch János (1885-1960): Kompozíció. Linó, papír, jelzés nélkül (Almási Tibor: Mattis Teutsch 143 old 117. kép), 13×18 cm + Mattis könyv (számozott 69/300)
1369312
10150
288
1429771
10151
288
Meiresonne jelzéssel: Fiú portré. Olaj, vászon, 100×77 cm
1413237
10152
288
4600
1314559
10153
288
Mikola András (1884-1970): Alföldi táj. Rézkarc, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett keretben, 15×22 cm
1515666
10154
288
100000
Munkácsy Mihály (1844-1900): Ostende I-II (kétoldalas). Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 25×34 cm
1515675
10155
288
50000
Munkácsy Mihály (1844-1900): Üllő nő (hátoldalán skicc rajzzal). Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 16×33 cm 1515671
10156
288
50000
Munkácsy Mihály (1844-1900): Délutáni tea. Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 21×33 cm 1510741
10157
288
Nagy jelzéssel: Ülő akt. Vegyes technika, papír, 30×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF