Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Frans Masereel (1889-1972): Káoszünnep. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×13 cm
10146.

Rufpreis:
1 200 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Éjféli mise. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×13 cm
10147.

Rufpreis:
1 200 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Káosz vezeti a népet. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×13 cm
10148.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mattis Teutsch János (1885-1960): Kompozíció. Linó, papír, jelzés nélkül (Almási Tibor: Mattis Teutsch 143 old 117. kép), 13×18 cm + Mattis könyv (számozott 69/300)
10149.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10150.

Rufpreis:
1 800 HUF

Meiresonne jelzéssel: Fiú portré. Olaj, vászon, 100×77 cm
10151.

Rufpreis:
8 000 HUF

10152.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Mikola András (1884-1970): Alföldi táj. Rézkarc, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett keretben, 15×22 cm
10153.

Rufpreis:
10 000 HUF

Munkácsy Mihály (1844-1900): Ostende I-II (kétoldalas). Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 25×34 cm
10154.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Munkácsy Mihály (1844-1900): Üllő nő (hátoldalán skicc rajzzal). Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 16×33 cm
10155.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Munkácsy Mihály (1844-1900): Délutáni tea. Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 21×33 cm
10156.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Nagy jelzéssel: Ülő akt. Vegyes technika, papír, 30×40 cm
10157.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF