Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1495284
10243
288
Vincze Győző (1925-2001): Vízparton. Tus, papír, jelzett, 36×56 cm 1515011
10244
288
Wallachy Jenő (1855-1934): Tátrai csúcsok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×20 cm 1517651
10245
288
Wittinghoff Evald (1826-1882): Térdelő férfi lepellel 1865. Ceruza, papír, jelzett, kis szakadásokkal, felcsavarva, 39×53 cm 1516815
10246
288
Würtz Ádám (1927-1994): Budapesti horoszkóp, a város művészete. Akvatinta. Jelzett a dúcon 15x20 cm
1512022
10247
288
Würtz Ádám (1927-1994): Mészöly Géza Patakpart. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, 23×38 cm 1513124
10248
288
24000
Zajtai Imre (1888-?): Barátnők. Pasztell, papír, jelzett, sérült üvegezett keretben, 45×44 cm 1425235
10249
288
Zalai Németh József (1905-?): Folyó menzi házak. Olaj, vászon, foltos, 34×54 cm 1444285
10250
288
1511735
10251
288
Zimmerman jelzéssel: Házudvar. Olaj, vászon, keretben, 46×60 cm 1514673
10252
288
26000
Zobor Jenő (1898-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm
1463402
10253
288
Olvashatatlan jelzéssel: Harcos gepárddal. Vegyes technika, bőr, keretben, 10×16 cm
1517098
10254
288
Olvashatatlan jelzéssel: Téli házikó. Tempera, papír, üvegezett keretben, 14x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF