Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Vincze Győző (1925-2001): Vízparton. Tus, papír, jelzett, 36×56 cm
10243.

Rufpreis:
10 000 HUF

Wallachy Jenő (1855-1934): Tátrai csúcsok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×20 cm
10244.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wittinghoff Evald (1826-1882): Térdelő férfi lepellel 1865. Ceruza, papír, jelzett, kis szakadásokkal, felcsavarva, 39×53 cm
10245.

Rufpreis:
12 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Budapesti horoszkóp, a város művészete. Akvatinta. Jelzett a dúcon 15x20 cm
10246.

Rufpreis:
6 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Mészöly Géza Patakpart. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, 23×38 cm
10247.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zajtai Imre (1888-?): Barátnők. Pasztell, papír, jelzett, sérült üvegezett keretben, 45×44 cm
10248.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10249.

Rufpreis:
6 000 HUF

10250.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zimmerman jelzéssel: Házudvar. Olaj, vászon, keretben, 46×60 cm
10251.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zobor Jenő (1898-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm
10252.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Olvashatatlan jelzéssel: Harcos gepárddal. Vegyes technika, bőr, keretben, 10×16 cm
10253.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Téli házikó. Tempera, papír, üvegezett keretben, 14x22 cm
10254.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF