Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1510507
10267
288
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcs csendélet 1895. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 33×24 cm 1510843
10268
288
Olvashatatlan jelzéssel: Arcok a városból. Vegyes technika, karton, 67×50 cm
1510845
10269
288
Olvashatatlan jelzéssel: Csoportkép. Vegyes technika, karton, 67×50 cm
1511463
10270
288
Olvashatatlan jelzéssel: Falu részlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 17×22 cm 1454525
10271
288
Olvashatatlan jelzéssel: Nyírfák. Pasztell, papír, apró foltokkal, 28×39 cm
1430202
10272
288
1344936
10273
288
1458303
10274
288
Olvashatatlan jelzéssel: Pécsi utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 22×30 cm
1298834
10275
288
1515477
10276
288
Olvashatatlan jelzéssel: Franck Kávészer Művek Rt. Vegyes technika, papír, jelzett, 30x24 cm
1430208
10277
288
Olvashatatlan jelzéssel: Templom. Olaj, vászon, 40×59 cm
1512770
10278
288
Olvashatatlan jelzéssel: Föld út. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 11×16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF