Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcs csendélet 1895. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 33×24 cm
10267.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Arcok a városból. Vegyes technika, karton, 67×50 cm
10268.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Csoportkép. Vegyes technika, karton, 67×50 cm
10269.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Falu részlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 17×22 cm
10270.

Rufpreis:
2 000 HUF
30

Olvashatatlan jelzéssel: Nyírfák. Pasztell, papír, apró foltokkal, 28×39 cm
10271.

Rufpreis:
6 000 HUF

10272.

Rufpreis:
4 000 HUF

10273.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Pécsi utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 22×30 cm
10274.

Rufpreis:
5 000 HUF

10275.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Franck Kávészer Művek Rt. Vegyes technika, papír, jelzett, 30x24 cm
10276.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Templom. Olaj, vászon, 40×59 cm
10277.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Föld út. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 11×16 cm
10278.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF