Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Jelzés nélkül: Menekülő anya. Olaj, vászon-karton, keretben, 50×70 cm
10279.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Velence. Olaj, vászon-falemez, festék lepattogzással,  keretben, 50×80 cm
10280.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×29,5 cm
10281.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×27 cm
10282.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×26 cm
10283.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Bástya. Vegyes technika, papír, 26×43 cm
10284.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Férfi és nő, olaj, vászon, díszes fa keretben, 48,5×38,5 cm
10285.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Gyógyszerészek a középkorban. Rézkarc. Jelzés nélkül. 7x9 cm
10286.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Halászbástya, Vajdahunyad vára, Városliget. Parlament. 4 db Budapest témájú rézkarc jelzés nélkül. Max 11x16 cm
10287.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Sziluett lovas. Tus-akvarell, papír, paszpartuban, 20×14 cm
10288.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Balaton, 2 db festmény. Olaj, fa, 7x27 és 16x32 cm
10289.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

Jelzés nélkül: Beszélgetők. Olaj, farost, 20x25 cm
10290.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF