Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1512718
10279
288
15000
Jelzés nélkül: Menekülő anya. Olaj, vászon-karton, keretben, 50×70 cm
1512502
10280
288
15000
Jelzés nélkül: Velence. Olaj, vászon-falemez, festék lepattogzással, keretben, 50×80 cm 1511298
10281
288
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×29,5 cm 1511297
10282
288
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×27 cm 1511296
10283
288
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×26 cm 1510779
10284
288
Jelzés nélkül: Bástya. Vegyes technika, papír, 26×43 cm 1511783
10285
288
Jelzés nélkül: Férfi és nő, olaj, vászon, díszes fa keretben, 48,5×38,5 cm 1516762
10286
288
Gyógyszerészek a középkorban. Rézkarc. Jelzés nélkül. 7x9 cm 1516797
10287
288
Halászbástya, Vajdahunyad vára, Városliget. Parlament. 4 db Budapest témájú rézkarc jelzés nélkül. Max 11x16 cm
1429284
10288
288
Jelzés nélkül: Sziluett lovas. Tus-akvarell, papír, paszpartuban, 20×14 cm 1517110
10289
288
Jelzés nélkül: Balaton, 2 db festmény. Olaj, fa, 7x27 és 16x32 cm 1518730
10290
288
Jelzés nélkül: Beszélgetők. Olaj, farost, 20x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF