Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1511451
10231
288
Tallós Ilona (1918-1991): Sióparti fák. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 1512942
10232
288
Tibor jelzéssel: Ünnepség a főtéren. pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×40 cm
1515944
10233
288
14000
Tornyai jelzéssel: Alföld. Olaj, vászon, keretben, 31×40 cm 1496096
10234
288
Török Endre (1926-1980): Ómassa (Bükk). Színes linó, papír, jelzett, 35×24 cm
1189456
10235
288
Tuka László (1924-2007): Bécsi kapu. Rézkarc, papír, jelzett, 25×38 cm 1516741
10236
288
Vagyóczky Károly (1941-): Archimboldó lap. Rézkarc, papír, jelzett, 7x10 cm 1189590
10237
288
1516710
10238
288
Vaszary jelzéssel: Kalapos női akt háttal. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20×14 cm 1515490
10239
288
Váczi András(1967-): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, 14x11 cm
1455013
10240
288
Vári jelzéssel: Férfi portré. Vegyes technika, farost, 60×50 cm
1518750
10241
288
Vén jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon, 40×30 cm 1514985
10242
288
Ifj Vigyázó László (1971-): Életkép. Olaj, fa, jelzett, keretben, 40×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF