Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Tallós Ilona (1918-1991): Sióparti fák. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm
10231.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tibor jelzéssel: Ünnepség a főtéren. pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×40 cm
10232.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tornyai jelzéssel: Alföld. Olaj, vászon, keretben, 31×40 cm
10233.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Török Endre (1926-1980): Ómassa (Bükk). Színes linó, papír, jelzett, 35×24 cm
10234.

Rufpreis:
3 000 HUF

10235.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vagyóczky Károly (1941-): Archimboldó lap. Rézkarc, papír, jelzett, 7x10 cm
10236.

Rufpreis:
1 200 HUF

10237.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vaszary jelzéssel: Kalapos női akt háttal. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20×14 cm
10238.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

Váczi András(1967-): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, 14x11 cm
10239.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vári jelzéssel: Férfi portré. Vegyes technika, farost, 60×50 cm
10240.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vén jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon, 40×30 cm
10241.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ifj Vigyázó László (1971-): Életkép. Olaj, fa, jelzett, keretben, 40×60 cm
10242.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF