Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1366244
10182
288
1517402
10183
288
Prihoda István (1891-1956) - Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Találkozás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 42×32 cm Üvegezett keretben
1514220
10184
288
Prihoda István (1891-1956): Táncolók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 25×32 cm
1514971
10185
288
Püspöky jelzéssel: Tyúkoz az udvarban. Olaj, karton, üvegezett keretben, 24×34 cm 1334574
10186
288
Ragyko, Vlagyimir Andrejevics (1951- ): Meztelen lányka (Ogolenka), szitanyomat, papír, sorszámozott (12/24), jelzett, 53,5×43,5 cm / Rad'ko, Vladimir Andreevich (1951- ): Nude girl (Ogolenka), silkscreen, paper, numbered (12/24), signed, 53,5×43,5 cm
1296458
10187
288
Regdon Irén: Asztali csendélet. Akvarell, papír, paszpartuban, 39x29 cm 1132521
10188
288
1446057
10189
288
Rékassy Csaba (1937-1989): Budavár III. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×48 cm
1370203
10190
288
Réti Zsuzsa (1899-?): Lány kölyök kutyával. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×37 cm 1334924
10191
288
1512843
10192
288
Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágcsendélet, sznes litográfia, papír, jelzett a nyomaton, paspartuban, körbevágott, 12×17 cm 1512855
10193
288
Román jelzéssel: Falu. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF