Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

10182.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prihoda István (1891-1956) - Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Találkozás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 42×32 cm Üvegezett keretben
10183.

Rufpreis:
10 000 HUF

Prihoda István (1891-1956): Táncolók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 25×32 cm
10184.

Rufpreis:
10 000 HUF

Püspöky jelzéssel: Tyúkoz az udvarban. Olaj, karton, üvegezett keretben, 24×34 cm
10185.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ragyko, Vlagyimir Andrejevics (1951- ): Meztelen lányka (Ogolenka), szitanyomat, papír, sorszámozott (12/24), jelzett, 53,5×43,5 cm /  Rad'ko, Vladimir Andreevich (1951- ): Nude girl (Ogolenka), silkscreen, paper, numbered (12/24), signed, 53,5×43,5 cm
10186.

Rufpreis:
6 000 HUF

Regdon Irén: Asztali csendélet. Akvarell, papír, paszpartuban, 39x29 cm
10187.

Rufpreis:
2 000 HUF

10188.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rékassy Csaba (1937-1989): Budavár III. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×48  cm
10189.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Réti Zsuzsa (1899-?): Lány kölyök kutyával. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×37 cm
10190.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10191.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágcsendélet, sznes litográfia, papír, jelzett a nyomaton, paspartuban, körbevágott, 12×17 cm
10192.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Román jelzéssel: Falu. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×20 cm
10193.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF