Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Kondor Lajos (1926-2006): Akt torzó. Rézkarc, papír, jelzett,15x13 cm
10122.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Konecsni jelzéssel: Víztorony. Tus, papír, 38×24 cm
10123.

Rufpreis:
1 200 HUF

Konstantin László (1930-): Veteránok. Rézkarc, papír, jelzett 20×30 cm
10124.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kontuly Béla (1904-1983): Illusztráció. Litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 19×13 cm
10125.

Rufpreis:
5 000 HUF

10126.

Rufpreis:
800 HUF

Koszkol jelzéssel: Vitorlások. Vegyes technika, papír, 21×29 cm
10127.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Álom, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 18×16,5 cm
10128.

Rufpreis:
5 000 HUF
25

Kónya jelzéssel: Balaton. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 35×25 cm
10129.

Rufpreis:
800 HUF

Kömpöczi Balogh Endre (1911-1977): Vázlatfüzet: kettő ceruza rajz, 4 db akvarell, 2 szén, 1 tempera, 1 pasztell, botítékok, 2 db fotó a művészről, összesen: 3 db rajz szignózott
10130.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10131.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kun Sarolta (1990-): Ciklikus geometria. Akvarell-tus, papír, jelzett, 39×29 cm
10132.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kun Sarolta (1990-): Kompozició. Akvarell-tus, papír, jelzett, 39×29 cm
10133.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF