Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Gutaházy Németh Gyula (1922-1966): Téli erdő őzikékkel. Olaj, falemez, jelzett, keretben, sérült, 10×14 cm
10073.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Hajdú jelzéssel: Út a domb vidéken. Olaj, fa keretben, 13×20 cm
10074.

Rufpreis:
6 000 HUF

Haranghy Jenő (1894 - 1951) 2 rajza: Lajos Ferenc: Világvándor király c.mesekönyv illusztráció, tus papír,jelzett, 15×23 cm (2×)
10075.

Rufpreis:
8 000 HUF

Haranglábi Nemes József (1889-1976): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm
10076.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herczeg István (?-): Hajnali lovaglás. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben 22×28 cm
10077.

Rufpreis:
2 400 HUF

10078.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hrabovszky jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 59×36 cm
10079.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iglay József (1905-1980): Eső után, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5×40 cm
10080.

Rufpreis:
6 000 HUF

Illyés L. jelzéssel: Szarvarbőgés. Rézkarc, papír. Jelzett. 22x26 cm (foltos)
10081.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ilosvai jelzéssel: Szentendrei utca részlet. Vegyes technika, farost, keretben, 29×36 cm
10082.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ilosvai jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 55×36 cm
10083.

Rufpreis:
12 000 HUF

Imre István (1918-1983): Virágcsendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
10084.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF