Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1515843
10073
288
14000
Gutaházy Németh Gyula (1922-1966): Téli erdő őzikékkel. Olaj, falemez, jelzett, keretben, sérült, 10×14 cm 1512851
10074
288
Hajdú jelzéssel: Út a domb vidéken. Olaj, fa keretben, 13×20 cm
1512846
10075
288
Haranghy Jenő (1894 - 1951) 2 rajza: Lajos Ferenc: Világvándor király c.mesekönyv illusztráció, tus papír,jelzett, 15×23 cm (2×) 1302450
10076
288
Haranglábi Nemes József (1889-1976): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm 1485093
10077
288
Herczeg István (?-): Hajnali lovaglás. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben 22×28 cm
1137894
10078
288
Hincz Gyula (1904-1986): Tüntetés. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1514994
10079
288
Hrabovszky jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 59×36 cm
1359585
10080
288
Iglay József (1905-1980): Eső után, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5×40 cm 1517544
10081
288
Illyés L. jelzéssel: Szarvarbőgés. Rézkarc, papír. Jelzett. 22x26 cm (foltos)
1398463
10082
288
Ilosvai jelzéssel: Szentendrei utca részlet. Vegyes technika, farost, keretben, 29×36 cm 1511621
10083
288
Ilosvai jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 55×36 cm 1496076
10084
288
2200
Imre István (1918-1983): Virágcsendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF