Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

id. Koffán Károly (1909-1985): Híd a folyón, rézkarc, papír, jelzett, nyomáshibával 32,5×21 cm
10110.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kokas jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 50×40 cm
10111.

Rufpreis:
5 000 HUF

Koltai Emese (?-): Kandeláber a Lukácsnál. Olaj, vászon, jelzett, 40×80 cm
10112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koltai Emese (?-): Szt. Lukács gyógyfürdő belső medence. Olaj, vászon, jelzett, 70×60 cm
10113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koltai Emese (?-): Sétahajó a Dunán. Olaj, vászon, jelzett,  40×80 cm
10114.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koltai Emese (?-): Szt. Lukács gyógyfürdő belső tere. Olaj, vászon, jelzett, 40×80 cm
10115.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koltai Emese (?-): Szt. Lukács gyógyfürdő. Olaj, vászon, jelzett, 50×100 cm
10116.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komlós István (?-?) : Falusi udvar, olaj, farost, jelzés nélkül, 49,5×54,5 cm
10117.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Kalapban. Rézkarc, paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 12x5 cm
10118.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Afrikai nosztalgia. Fametszet, paspartuban, hátoldalon feliratozva, 14x12 cm
10119.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Az öreg halász és a tenger Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
10120.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Keresztelés. Rézkarc, paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 16x12 cm
10121.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF