Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 289

Pollák jelzéssel: Görögdinnyés csendélet. Olaj, vászon, keretben, 55×70 cm
10158.

Rufpreis:
12 000 HUF

Portik Sándor (1959-): Gyergyószentmiklósi Fogarassy-út 1900 körül. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×19 cm
10159.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pólya jelzéssel: Tervrajzok, vázlatok, különféle technikákkal, papír, 14×8-25×34 cm, összesen:7 db
10160.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Propszt Vilmos (?-?): Sötét erdő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×25 cm
10161.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Püspöky István (1950-): Betyárnóta. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×17 cm
10162.

Rufpreis:
6 000 HUF

Püspöky jelzéssel: Libák a patakpartnál. Olaj, karton, kopott,  34×48 cm
10163.

Rufpreis:
5 000 HUF

10164.

Rufpreis:
6 000 HUF

10165.

Rufpreis:
3 000 HUF

Riez A. Béla (1901-?): Cím nélkül. Pasztel karton. Jelzett, 1976. üvegezett keretben 35x43 cm
10166.

Rufpreis:
3 000 HUF

A. Riez: Cím nélkül. Olaj, karton. Jelzett, 1976. üvegezett keretben 26x33 cm
10167.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rónai elzéssel: Libák. Tus, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
10168.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rónai jelzéssel: Újságolvasás a kertben. Pasztell, papír, 30×44 cm
10169.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF