Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1447907
10182
283
Schönberger jelzéssel: Utca. Szén, papír, üvegezett keretben, 49×39 cm
1447993
10183
283
Schönberger jelzéssel: Város részlet. Szén, papír, sérült keretben, 49×35 cm
1462333
10184
283
Schramm Viktor (1865-1929): Freudenthali tájkép.Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×23 cm
1429001
10185
283
Schwartz Edit: 5 db jelmezterv Sütő András: Csillag a máglyán c. színdarabjához. 1976. vegyes technika. Jelzett. 42x30 cm
1465902
10186
283
S.J jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton, sérült, keretben, 30×23 cm
1463625
10187
283
Silberberger Mór (?-?): Virágcsendélet. Olaj, vászon, 38×57 cm
1462791
10188
283
Sostarics Lajos (1896-1968): Aratás. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 21x29 cm 1462788
10189
283
Sostarics Lajos (1896-1968): Szénaboglya. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 20x27 cm 1462782
10190
283
Sostarics Lajos (1896-1968): Akt. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 40x27 cm
1471296
10191
283
26000
Spányi jelzéssel: Nádas. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm 1461954
10192
283
Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír, 19×14 cm 1434277
10193
283
Szelle Kálmán (1890-1977): Környe 1960. Akvarell, papír, jelzett, foltos, 29×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF