Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1468870
10134
283
Molnár C. Pál (1894-1981): Este az utcán, ofszet-karton, 29,5×21 cm 1399528
10135
283
40000
Moldován István (1911-2000): Tanya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
1462170
10136
283
MT jelzéssel: Férfi fej. Vegyes technika, karton, 100×60 cm 1466070
10137
283
Günter Mucke (?-): Vulkaninsel. Szitanyomat, papír, jelzett, 20×29 cm
1394011
10138
283
Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Házak a folyónál. Olaj, vászon, jelzett, 80×100 cm 1464745
10139
283
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Csoportkép. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×63 cm 1461982
10140
283
Neogrády jelzéssel: Parasztházak. Olaj, karton, sérült keretben 23×41 cm 1471654
10141
283
Neogrády jelzéssel: Vizimalom. Olaj, karton, 13×18 cm 1471651
10142
283
Neogrády jelzéssel: Tanya. Olaj, karton, 13×18 cm 1471889
10143
283
Neogrády jelzéssel: Ház a folyónál. Olaj, falemez, antik keretben, 13×18 cm 1463850
10144
283
Neogrády jelzéssel: Mosónők a tóparton. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 52×65 cm 1464002
10145
283
Neogrády jelzéssel: Téli utca részlet. Tempera, karton, 40×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF