Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 289

Molnár C. Pál (1894-1981): Este az utcán, ofszet-karton, 29,5×21 cm
10134.

Rufpreis:
800 HUF
10

Moldován István (1911-2000): Tanya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10135.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

MT jelzéssel: Férfi fej. Vegyes technika, karton, 100×60 cm
10136.

Rufpreis:
4 000 HUF

Günter Mucke (?-): Vulkaninsel. Szitanyomat, papír, jelzett, 20×29 cm
10137.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Házak a folyónál. Olaj, vászon, jelzett, 80×100 cm
10138.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Csoportkép. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×63 cm
10139.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Neogrády jelzéssel: Parasztházak. Olaj, karton, sérült keretben  23×41 cm
10140.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Neogrády jelzéssel: Vizimalom. Olaj, karton, 13×18 cm
10141.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Neogrády jelzéssel: Tanya. Olaj, karton, 13×18 cm
10142.

Rufpreis:
4 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Ház a folyónál. Olaj, falemez, antik keretben, 13×18 cm
10143.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

Neogrády jelzéssel: Mosónők a tóparton. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 52×65 cm
10144.

Rufpreis:
6 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Téli utca részlet. Tempera, karton, 40×50 cm
10145.

Rufpreis:
4 000 HUF
33

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF