Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1429140
10037
283
14000
Bukta Imre (1952): Szentendre, Rézkarc, papír. Jelzett, Sorszámozott 64/100. 27x19 cm Üvegezett keretben.
1470088
10038
283
Czóbel jelzéssel: Ülő női akt. Ceruza, papír, gyűrött, 37×26 cm 1463868
10039
283
Csabai jelzéssel: Tájkép kéménnyel. Olaj, falemez, 50×70 cm
1465941
10040
283
Csergezán Pál (1924-1996): Városliget, korcsolyázók. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×36 cm 1468973
10041
283
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü az ablakban. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók), üvegezett keretben, foltos, 23×19 cm 1468976
10042
283
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tihany, rézkarc, papír, paszpartuban, 8×20 cm 1310280
10043
283
Deli Antal (1886-1960): Erdőszéle. Szén, papír, jelzett, 25×16 cm
1470630
10044
283
Dembinski jelzéssel: Utca részlet. Tus, papír, paszpartuban, 30×19 cm
1406581
10045
283
Derkovits jelzéssel: Női akt. Olaj, falemez, 40×52 cm 1364560
10046
283
75000
Dévényi János (1956-): Áramlások. Akril, vászon, jelzett, 60×80 cm
1364613
10047
283
40000
Dévényi János (1956-): Félkörívek. Akril, vászon, jelzett, 60×60 cm
1465316
10048
283
Dézsi Éva (1929-): Téli táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 39×48 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF