Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 289

Jeney Zoltán (1899-?):Cinkotai ... Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, sérült, 16×22cm
10085.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Juszkó jelzéssel: Ló itatás. Olaj, karton, keretben, 23×34 cm
10086.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kárpáti Éva (1936-): Női portré. Olaj, farost, jelzett, keretben 42×35  cm
10087.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kiss Terézia (1928- ): Virágcsendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×40 cm
10088.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kontuly jelzéssel: Asztalnál. Szén, papír, üvegezett sérült keretben, 32×24 cm
10089.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kovács jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, festék kopással, keretben, 30×40 cm
10090.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kovács jelzéssel: Virágos kert. Olaj, vászon, jelzett, 13x18 cm
10091.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kalcsó József (1952- ): Oltár, vegyes technika, papír, jelzett, 35×25 cm
10092.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karczagi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×40 cm
10093.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kass János (1927-2010): Hamlet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 38×28 cm
10094.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kemény jelzéssel: Magyar ember, vegyes technika, papír, , 33×25 cm
10095.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kemény jelzéssel: Kidoboltatik..., vegyes technika, papír, 33×25 cm
10096.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF