Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1470827
10085
283
Jeney Zoltán (1899-?):Cinkotai ... Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, sérült, 16×22cm
1468258
10086
283
Juszkó jelzéssel: Ló itatás. Olaj, karton, keretben, 23×34 cm 1373914
10087
283
28000
Kárpáti Éva (1936-): Női portré. Olaj, farost, jelzett, keretben 42×35 cm
1448430
10088
283
Kiss Terézia (1928- ): Virágcsendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×40 cm
1461963
10089
283
Kontuly jelzéssel: Asztalnál. Szén, papír, üvegezett sérült keretben, 32×24 cm 1465037
10090
283
Kovács jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, festék kopással, keretben, 30×40 cm
1466193
10091
283
Kovács jelzéssel: Virágos kert. Olaj, vászon, jelzett, 13x18 cm 1467196
10092
283
Kalcsó József (1952- ): Oltár, vegyes technika, papír, jelzett, 35×25 cm
1370155
10093
283
Karczagi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×40 cm 1467743
10094
283
Kass János (1927-2010): Hamlet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 38×28 cm
1467180
10095
283
Kemény jelzéssel: Magyar ember, vegyes technika, papír, , 33×25 cm
1467167
10096
283
Kemény jelzéssel: Kidoboltatik..., vegyes technika, papír, 33×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF