Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1450349
10073
283
28000
Gulyás Dénes (1927-2003): Virágcsendélet. Vegyes technika, farost, jelzett, 50×70 cm
1330218
10074
283
Gyarmati Lea (1938-): Ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 6×5 cm 1393397
10075
283
Gyarmaty jelzéssel: Eső után. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×33 cm 1452718
10076
283
Henri Helbig (?-?): Oroszlán fej 1911. Vegyes technika, papír, jelzett, 30×25 cm
1447842
10077
283
Hillinger jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben, 40×48 cm
1452726
10078
283
Hincz jelzéssel: Maszkok. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 12×17 cm 1447696
10079
283
Hincz jelzéssel: Trombitáló figurák. Olaj, farost, 80×60 cm 1468441
10080
283
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: 4 vázlat rajz, vegyes technika, papír, egyiken szakadással, 11×14 cm
1468432
10081
283
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: 2 vázlat rajz, ceruza-tus, papír, egyiken szakadással, 31×45 cm
1296336
10082
283
Horváth jelzéssel: Virágzó mező. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm 1469881
10083
283
Ilosvai jelzéssel: Falusi utcarészlet. Olaj, falemez, keretben, 50×70 cm 1464734
10084
283
Iványi Ödön (1918-1985): Napos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 38×56 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF