Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1470137
10170
283
Rónai jelzéssel: Viráglocsoló. Kréta-szén, papír, üvegezett sérült keretben, 23×30 cm 1306446
10171
283
50000
1369431
10172
283
1468231
10173
283
RR jelzéssel: Fehér ruhás hölgy. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 43×34 cm
1449993
10174
283
50000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Napra forgók. Olaj, vászon, jelzett, 90×90 cm
1452629
10175
283
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kompozició. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm
1468935
10176
283
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1468928
10177
283
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
1468923
10178
283
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1471953
10179
283
Scheiber jelzéssel: Kompozició. Szén, papír, üvegezett keretben, 42×23 cm 1465586
10180
283
Scheiber jelzéssel: Nők a bárban. Olaj, farost, 70×52 cm 1380026
10181
283
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF