Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 289

Zalai Németh József (1905-?): Mocsaras táj. Olaj, vászon, foltos, 34×54 cm
10218.

Rufpreis:
6 000 HUF

10219.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zámbó Kornél (1938 - ) : Folyóparti fák. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben,
10220.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ziffer jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 60×80 cm
10221.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zorád jelzéssel: Betyár. Vegyes technika, papír, 38×27 cm
10222.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsigovics Iván (1958- ): Budapesti látképek, 6 db rézkarc, papír, részben jelzettek, különböző méretben
10223.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsigovics Iván (1958- ): 3 db Galaktika-illusztráció (Asimov, Edelstein), vegyes technika, papír, hátuljukon feliratozva, pecséttel jelzettek, különböző méretben
10224.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsögödi jelzéssel: Ülő nő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×30 cm
10225.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsuppán jelzéssel: Selmecbánya. Tempera, karton, üvegezett keretben, 40×50 cm
10226.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Épülő szocializmus, propaganda rézkarcok  (16 db) mappában: Kondor Lajos, Veszprémi Zoltán, Kővári Sándor, Csanády András, Palkó József, Goór Imre, Maros Tordai Anna, 2 db jelzés nélkül, 19×29 cm
10227.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Budapest rézkarcok, három jelzett (Vagyóczky, Horváth,), papír, 6×11 cm
10228.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Karikatúra. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 30x21 cm
10229.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF