Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1425232
10218
283
Zalai Németh József (1905-?): Mocsaras táj. Olaj, vászon, foltos, 34×54 cm 1425235
10219
283
1462450
10220
283
Zámbó Kornél (1938 - ) : Folyóparti fák. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben,
1462198
10221
283
22000
Ziffer jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 60×80 cm 1448303
10222
283
Zorád jelzéssel: Betyár. Vegyes technika, papír, 38×27 cm
1462434
10223
283
Zsigovics Iván (1958- ): Budapesti látképek, 6 db rézkarc, papír, részben jelzettek, különböző méretben 1462373
10224
283
Zsigovics Iván (1958- ): 3 db Galaktika-illusztráció (Asimov, Edelstein), vegyes technika, papír, hátuljukon feliratozva, pecséttel jelzettek, különböző méretben 1470109
10225
283
Zsögödi jelzéssel: Ülő nő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×30 cm 1468357
10226
283
Zsuppán jelzéssel: Selmecbánya. Tempera, karton, üvegezett keretben, 40×50 cm 1433719
10227
283
15000
Épülő szocializmus, propaganda rézkarcok (16 db) mappában: Kondor Lajos, Veszprémi Zoltán, Kővári Sándor, Csanády András, Palkó József, Goór Imre, Maros Tordai Anna, 2 db jelzés nélkül, 19×29 cm
1468848
10228
283
Budapest rézkarcok, három jelzett (Vagyóczky, Horváth,), papír, 6×11 cm 1466736
10229
283
Olvashatatlan jelzéssel: Karikatúra. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 30x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF