Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 289

Uzonyi Ferenc (1963-): Az est virágai. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×80 cm
10206.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm
10207.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10208.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Vass Elemér (1887-1957): Tájkép. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, festék hibákkal, 50×60 cm
10209.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Vaszary jelzéssel: Női akt. Tus, papír, üvegezett keretben, 42×23 cm
10210.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

A. Varga Imre (1953- ): Kompozicó. Olaj, farost, jelzett, 29×41 cm
10211.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Végh jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, foltos, sérült keretben, 60×80 cm
10212.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Vén jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, farost, üvegezett keretben, 60×50 cm
10213.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10214.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10215.

Rufpreis:
6 000 HUF

Eva Avi-Yonah (1921-2011): Phortre of my mother. Olaj, vászon,  jelzett, 50×40 cm
10216.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Eva Avi-Yonah (1921-2011): Fallen tower. Olaj, vászon,  jelzett, 70×60 cm
10217.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF