Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1415486
10206
283
26000
Uzonyi Ferenc (1963-): Az est virágai. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×80 cm
1453201
10207
283
Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm
1297287
10208
283
4400
1400074
10209
283
100000
Vass Elemér (1887-1957): Tájkép. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, festék hibákkal, 50×60 cm
1471911
10210
283
Vaszary jelzéssel: Női akt. Tus, papír, üvegezett keretben, 42×23 cm 1438512
10211
283
A. Varga Imre (1953- ): Kompozicó. Olaj, farost, jelzett, 29×41 cm
1400097
10212
283
15000
Végh jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, foltos, sérült keretben, 60×80 cm
1468110
10213
283
26000
Vén jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, farost, üvegezett keretben, 60×50 cm
1381822
10214
283
32000
1306110
10215
283
1465577
10216
283
Eva Avi-Yonah (1921-2011): Phortre of my mother. Olaj, vászon, jelzett, 50×40 cm
1465587
10217
283
30000
Eva Avi-Yonah (1921-2011): Fallen tower. Olaj, vászon, jelzett, 70×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF