Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1462678
10194
283
Szepes Gyula (1902-1992): Belvárosi utcák. Tus, papír, 32×21 cm
1462416
10195
283
Szilvásy Margit (1898 -1977) : Házudvar. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1462390
10196
283
Szilvásy Margit (1898 -1977) : Utca részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×39 cm 1462144
10197
283
Szőnyi jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 42×38 cm 1338424
10198
283
1468987
10199
283
Szunyoghy András (1946-): Balatoni táj, rázkarc, papír, paszpartuban, 8×20 cm 1394029
10200
283
Szüle jelzéssel: Ülő női félakt. Olaj, falemez, antik keretben, 60×50 cm 1395660
10201
283
14000
nemes Tamássy Miklós (1881-1933): Önarckép. Olaj, vászon. Jelzett. Egy lyukkal, restaurálásra szorul. 60x80 cm
1464225
10202
283
Tscheik Kálmán (1891-?): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×27 cm
1462676
10203
283
Tóth jelzéssel: Fa csonk. Akvarell, papír, 28×33 cm 1466515
10204
283
1345236
10205
283
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF