Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1465813
10146
283
Olšauskas O.J (?-): Hegyek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 13×17 cm
1468385
10147
283
Ozsváth Gyula (?-?): Balerina. Olaj, vászon, jelzett, 80×60 cm 1400066
10148
283
30000
Papp Sándor: (1868-1937): Folyó részlet. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 29×46 cm
675191
10149
283
Pataki Dénes (1921-1975):Egyéniség vizsgálat. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
1470134
10150
283
Patkó jelzéssel: Ivó férfi. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm 1470859
10151
283
Paula jelzéssel: Kastély. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 13×10 cm
1465855
10152
283
4400
Paulovits Pál (1892-1975): Part. Rézkarc, papír, jelzett, 21×31 cm 1468032
10153
283
Pál jelzéssel: Parkban. Tus, papír, üvegezett keretben, 34×25 cm
1449869
10154
283
Pálfy jelzéssel: Allingen. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×37 cm 1461699
10155
283
Peryer jelzéssel: Hajtörés. Olaj, vászon, 40×59 cm 1448001
10156
283
Poldi jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, foltos, 37×46 cm
1448019
10157
283
Poldi jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Vegyes technika, papír, foltos, 37×46 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF