Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1420598
10122
283
Max jelzéssel: Bécsi kávézok 6 db. Rézkarc, papír, 13×17 cm
1468236
10123
283
Márffy jelzéssel: Almaszedő lány. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 48×38 cm 1470155
10124
283
Márffy jelzéssel: Ijedt ló. Vegyes technika, papír, üvegezettkeretben, 26×43 cm 1369312
10125
283
Márk Andrea (?-): Napozó angyal. Papírmetszet 3/5, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×21 cm
1336660
10126
283
1462147
10127
283
14000
MCP jelzéssel: Lovasszekér a tónál. Olaj, farost, keretben, 58×75 cm 1286985
10128
283
13000
1413237
10129
283
5600
1448455
10130
283
Metzay jelzéssel: Erdőbelső. Olaj, vászon, keretben, 45×30 cm 1463987
10131
283
MIhálz jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 44×32 cm
1468869
10132
283
Molnár C. Pál (1894-1981): Kutyasétáltatás, ofszet-karton, 29,5×21 cm 1468871
10133
283
Molnár C. Pál (1894-1981): Köszönés, ofszet-karton, 29,5×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF