Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1330121
10109
283
13000
Koszta Rozália (1925-1993): Sopot (Lengyelország). Tus, papír, jelzett, kis szakadással, 42×29
1434298
10110
283
Kórusz József (1927-2010): Szoptató anya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×37 cm
1470792
10111
283
Kós Károly (1883-1977): Illusztráció (Ábel a rengetegben), Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 16×11 cm 1470781
10112
283
Kós Károly (1883-1977): Vajdahunyad, Színes linómetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 11×11 cm 1470793
10113
283
Kós Károly (1883-1977): Illusztráció. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 16×11 cm 1470837
10115
283
Kun Sarolta (1990-): Mátyás templom. Akvarell-tus, papír, jelzett, 38×55 cm
1470840
10116
283
Kun Sarolta (1990-): Kompozició. Akvarell-tus, papír, jelzett, 41×59 cm
1449556
10117
283
1934 Kvos Fl. jelzéssel: Holland táj. Rézkarc-papír. Üveg keretben jelzett, 22x32 cm
1465631
10118
283
K.Zs jelzéssel: Falusi utcarészlet. Olaj, falemez, kis sérüléssel, 13×18 cm
1321940
10119
283
Lehoczky Mihály (?-?): Méhész ház?. Színes ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×35 cm 1453230
10120
283
Marosán jelzéssel: Nyitott ablak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 21×11 cm
1462473
10121
283
36000
Max Mohnsam (?-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×100 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF