Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 289

Koszta Rozália (1925-1993): Sopot (Lengyelország). Tus, papír, jelzett, kis szakadással,  42×29
10109.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Kórusz József  (1927-2010): Szoptató anya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×37 cm
10110.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Illusztráció (Ábel a rengetegben), Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 16×11 cm
10111.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Vajdahunyad, Színes linómetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 11×11 cm
10112.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Illusztráció. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 16×11 cm
10113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kun Sarolta (1990-): Mátyás templom. Akvarell-tus, papír, jelzett, 38×55 cm
10115.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kun Sarolta (1990-): Kompozició. Akvarell-tus, papír, jelzett, 41×59 cm
10116.

Rufpreis:
6 000 HUF

1934 Kvos Fl. jelzéssel: Holland táj. Rézkarc-papír. Üveg keretben jelzett, 22x32 cm
10117.

Rufpreis:
2 000 HUF

K.Zs jelzéssel: Falusi utcarészlet. Olaj, falemez, kis sérüléssel, 13×18 cm
10118.

Rufpreis:
5 000 HUF

10119.

Rufpreis:
4 000 HUF

Marosán jelzéssel: Nyitott ablak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 21×11 cm
10120.

Rufpreis:
1 800 HUF

Max Mohnsam (?-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×100 cm
10121.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF