Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1310895
10061
283
Fisch jelzéssel: Liget. Szén, papír, üvegezett keretben, 28×38 cm 1389270
10062
283
FK jelzéssel: Velencei turisták. Olaj, vászon, 44×34 cm 1462700
10063
283
Gaál Domonkos (1940-2009): Jázmin ágak. Rézkarc, papír, jelzett, 39×28 cm 1350352
10064
283
11000
Gácsi Mihály (1926-1987): Vadászok. Színezett linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 36×49 cm
1461817
10065
283
Glatz jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, üvegezett sérült keretben, 67×50 cm 1468191
10066
283
Glatz jelzéssel: Testvérek. Olaj, karton, keretben, 35×24 cm 1468186
10067
283
Glatz jelzéssel: Merengő lány a mezőn. Olaj, karton, keretben, 35×24 cm 1449550
10068
283
4800
Le Graf jelzéssel: Chateau Azay le Rideau. Színezett rézkarc. Jelzett. / Colored etching 29x23 cm 1404675
10069
283
Gráf János (?-?): Mosó lány és asszony. Olaj, vászon, kopott, 30×40 cm 1453207
10070
283
Gombos jelzéssel: Híd. Olaj, vászon, keretben, 42×30 cm
1370176
10071
283
Gubai jelzéssel: Mise után. olaj, vászon, keretben, 80×60 cm 1464979
10072
283
cca 1911 Gubi jelzéssel: Kalapos hölgyek, ceruza, papír, levelezőlapok hátára rajzolva, 9x13 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF