Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 289

10254.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel: Harcos gepárddal. Vegyes technika, bőr, keretben, 10×16 cm
10255.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Keleti tájkép, vegyes technika, bambusz(?), üvegezett fa keretben, 23,5×6,5 cm
10256.

Rufpreis:
1 000 HUF

XIX. sz. vége: Lindach város Sziléziában, a Beroldingen kastély. Akvarell, papír. Kis sérülésekkel /  End of the XIXth century: Lindach town in Silesia, The Beroldingen Castle. Watercolor, paper. 34x28 cm
10257.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára. Színes linó, papír, 40×28 cm
10258.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzés nélkül: Képregény vázlat rajzok 4 lap. Tus-akvarell, papír, 11×16-25×16 cm
10259.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon,  antik sérült keretben,  44×50 cm
10260.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, 23×32 cm
10261.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Várhoz vezető út. Rézkarc, papír, 39×26 cm
10262.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db. Japán textil kép, Sakuravirágzás a Fujival, Hegyi táj, jelzés nélkül, 29x42 cm, 21x43 cm. / Two pieces of japanese paintings, Fuji with Sakuraflowering, Mountain view, 29x42 cm, 21x43 cm.
10263.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Sakk-matt, erotikus karikatúra, ceruza, papír, 24×31,5 cm
10264.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Jelzés nélkül: Fa, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 31×23 cm
10265.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF