Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1444248
10254
283
1463402
10255
283
Olvashatatlan jelzéssel: Harcos gepárddal. Vegyes technika, bőr, keretben, 10×16 cm
1466231
10256
283
Jelzés nélkül: Keleti tájkép, vegyes technika, bambusz(?), üvegezett fa keretben, 23,5×6,5 cm
1470200
10257
283
XIX. sz. vége: Lindach város Sziléziában, a Beroldingen kastély. Akvarell, papír. Kis sérülésekkel / End of the XIXth century: Lindach town in Silesia, The Beroldingen Castle. Watercolor, paper. 34x28 cm
1465878
10258
283
3200
Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára. Színes linó, papír, 40×28 cm
1467508
10259
283
Jelzés nélkül: Képregény vázlat rajzok 4 lap. Tus-akvarell, papír, 11×16-25×16 cm
1334789
10260
283
40000
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon, antik sérült keretben, 44×50 cm
1468627
10261
283
Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, 23×32 cm 1468659
10262
283
Jelzés nélkül: Várhoz vezető út. Rézkarc, papír, 39×26 cm 1378371
10263
283
2 db. Japán textil kép, Sakuravirágzás a Fujival, Hegyi táj, jelzés nélkül, 29x42 cm, 21x43 cm. / Two pieces of japanese paintings, Fuji with Sakuraflowering, Mountain view, 29x42 cm, 21x43 cm.
1465869
10264
283
3800
Jelzés nélkül: Sakk-matt, erotikus karikatúra, ceruza, papír, 24×31,5 cm 1461503
10265
283
Jelzés nélkül: Fa, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 31×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF