Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1465594
10278
283
22000
Jelzés nélkül: Gazdasszony bagollyal. Olaj, vászon, festék lepattanással, 68×58 cm
1433592
10279
283
Jelzés nélkül: Lovaskocsi. Rézkarc, papír, enyhén foltos, 18×23 cm
1391658
10280
283
1389276
10281
283
1371414
10282
283
70000
cca 1850 Jelzés nélkül: Szentcsalád. Olaj, vászon, restaurált, 63×50 cm
1447085
10283
283
Jelzés nélkül: Hellének harca a barbárokkal. Lavírozott tus, papír, szakadásokkal, felcsavarva, 53×38 cm
1383940
10284
283
Jelzés nélkül: Utcarészlet (Hatsek után). Akvarell, papír, 55×40 cm
1453244
10285
283
Jelzés nélkül: Sziluett pezsgöző párocska. Kollázs, papír, 15×22 cm
1453242
10286
283
Jelzés nélkül: Sziluett hölgy pillangóval. Kollázs, papír, 18×10 cm
1453235
10287
283
Jelzés nélkül: Színpadi jelenet. Litográfia, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×44 cm
1465490
10288
283
Jelzés nélkül: Cigány lány. Tempera, karton, sérült, 20×14 cm. 1462428
10289
283
Jelzés nélkül: Folyóparti épületek. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF