Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1368957
10121
280
Mikola jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, falemez, 38×43 cm
1431158
10122
280
Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 75×55 cm
1401576
10123
280
Nagy jelzéssel: Műteremben. Olaj, karton, 45×65 cm
1365662
10124
280
Nagy jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, sérült, 46×54 cm
1417226
10125
280
Nádaskay jelzéssel: Pecázók. Akvarell, papír, foltos, 27×34 cm 1443446
10126
280
Neogrády jelzéssel: Patak az erdőszélen. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm 1443375
10127
280
Neogrády jelzéssel: Ház a tónál. Olaj, vászon, 30×38 cm
1364354
10128
280
Németh jelzéssel: Emlékek. Olaj, farost, 59×41 cm
1293669
10129
280
Nyergesi István (1900-1989): Házudvar. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm
1414673
10130
280
Oppel Imre prof. (Keszthely, 1883 - ) Karácsonyi üdvözlőlap. Akvarell, papír. Jelzett, 1962. 16x12 cm
1440989
10131
280
Pahner jelzéssel: Templom a patak partnál. Olaj, karton, keretben, 55×75 cm
1165346
10132
280
Pap jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, karton, 25×34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF