Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

Póka György (1944-): Tanya éjjel. Olaj, farost, jelzett, kopott, 41×49 cm
10145.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Remsey jelzéssel: Cafe Olympia. Olaj, falemez, sérült, 70×58 cm
10146.

Rufpreis:
8 000 HUF

Remsey jelkzéssel: Fácán. Olaj, farost, jelzett, keretben,  90×70 cm
10147.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10148.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ragyko, Vlagyimir Andrejevics (1951- ): Meztelen lányka (Ogolenka), szitanyomat, papír, sorszámozott (12/24), jelzett, 53,5×43,5 cm /  Rad'ko, Vladimir Andreevich (1951- ): Nude girl (Ogolenka), silkscreen, paper, numbered (12/24), signed, 53,5×43,5 cm
10149.

Rufpreis:
6 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Tihany. Színes linó, papír.karton, jelzett, 32×50 cm
10151.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Richter jelzéssel: Táncoló kislány. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett antik sérült keretben, 23×29 cm
10152.

Rufpreis:
8 000 HUF

Roth jelzéssel: Téli ház. Olaj, farost, 36×45 cm
10153.

Rufpreis:
800 HUF

10154.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Boldog karácsonyt III. Olaj, vászon, jelzett, 30×20 cm
10155.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kompozició. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm
10156.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Női akt háttal. Vegyes technika, karton, jelzett, 40×30 cm
10157.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF