Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1430785
10145
280
17000
Póka György (1944-): Tanya éjjel. Olaj, farost, jelzett, kopott, 41×49 cm
1361248
10146
280
Remsey jelzéssel: Cafe Olympia. Olaj, falemez, sérült, 70×58 cm 1350174
10147
280
11000
Remsey jelkzéssel: Fácán. Olaj, farost, jelzett, keretben, 90×70 cm
1334924
10148
280
1334574
10149
280
Ragyko, Vlagyimir Andrejevics (1951- ): Meztelen lányka (Ogolenka), szitanyomat, papír, sorszámozott (12/24), jelzett, 53,5×43,5 cm / Rad'ko, Vladimir Andreevich (1951- ): Nude girl (Ogolenka), silkscreen, paper, numbered (12/24), signed, 53,5×43,5 cm
1446428
10151
280
Réti Mátyás (1922-2002): Tihany. Színes linó, papír.karton, jelzett, 32×50 cm 1443615
10152
280
Richter jelzéssel: Táncoló kislány. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett antik sérült keretben, 23×29 cm 1398350
10153
280
Roth jelzéssel: Téli ház. Olaj, farost, 36×45 cm 1369431
10154
280
1441089
10155
280
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Boldog karácsonyt III. Olaj, vászon, jelzett, 30×20 cm
1441091
10156
280
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kompozició. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm
1441099
10157
280
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Női akt háttal. Vegyes technika, karton, jelzett, 40×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF