Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1441182
10073
280
Joláthy Attila (1927-1998): Ungélise a Besancon. Akvarell, papír, jelzett, 24×17 cm
1441183
10074
280
Joláthy Attila (1927-1998):Szajna part. Akvarell, papír, jelzett, 24×17 cm
1354965
10075
280
JP jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, farost, sérült, 32×45 cm
1392164
10076
280
K jelzéssel: Sárga tornyú templom. Filc-színes ceruza, papír, 33×33 cm
1401303
10077
280
Kajzán jelzéssel: Hölgy a vízparton. Tus, karton, keretben, 47×40 cm
1370155
10078
280
22000
Karczagi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×40 cm
1328793
10079
280
Kardos Gábor (1881-?): Pipacsszedő. Olaj, vászon, jelzett, tisztitásra szorul, keretben, 59×79 cm 1135772
10080
280
Kass jelzéssel: Férfi fej. Tus, papír, üvegezett keretben, 28×19 cm 1430877
10081
280
Kádas István (1941-): Kőszeg. Rézkarc, karton, jelzett. Foltos. 29×39 cm
1242801
10082
280
1443436
10083
280
Kárpáthy jelzéssel: Sebess folyó. Olaj, vászon, keretben, 50×72 cm
1328235
10084
280
14000
Kárpáthy jelzéssel: Hegyvidéki falu. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 59×79 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF