Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

Joláthy Attila (1927-1998): Ungélise a Besancon. Akvarell, papír, jelzett, 24×17 cm
10073.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Joláthy Attila (1927-1998):Szajna part. Akvarell, papír, jelzett, 24×17 cm
10074.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

JP jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, farost, sérült, 32×45 cm
10075.

Rufpreis:
800 HUF

K jelzéssel: Sárga tornyú templom. Filc-színes ceruza, papír, 33×33 cm
10076.

Rufpreis:
800 HUF

Kajzán jelzéssel: Hölgy a vízparton. Tus, karton, keretben, 47×40 cm
10077.

Rufpreis:
2 800 HUF

Karczagi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×40 cm
10078.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kardos Gábor (1881-?): Pipacsszedő. Olaj, vászon, jelzett, tisztitásra szorul, keretben, 59×79 cm
10079.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kass jelzéssel: Férfi fej. Tus, papír, üvegezett keretben, 28×19 cm
10080.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kádas István (1941-): Kőszeg. Rézkarc, karton, jelzett. Foltos. 29×39 cm
10081.

Rufpreis:
2 800 HUF

10082.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kárpáthy jelzéssel: Sebess folyó. Olaj, vászon, keretben, 50×72 cm
10083.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kárpáthy jelzéssel: Hegyvidéki falu. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 59×79 cm
10084.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF