Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1370173
10085
280
Keresztúryné jelzéssel: Napi hírek. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
1370166
10086
280
Keresztúryné jelzéssel: Ház a pataknál. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
1410002
10087
280
Kiss Terézia (1928- ): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 24×29 cm 1441581
10088
280
Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, 49×69 cm
1158206
10089
280
Kober jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 42×29 cm 1443133
10090
280
Koffán jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, 30×32 cm
1314837
10091
280
Konecsni György (1908-1970): Balaton. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 422080
10092
280
Kondor Béla (1931-1972): A művész magyaráz, rézkarc 10x13 cm, paszpartuban 21x30 cm 1430838
10093
280
15000
Kontuly jelzéssel: Kislány virággal. Olaj, vászon, keretben, 60×50 cm 1320402
10094
280
1313990
10095
280
Korniss jelzéssel: Fehér alak. Olaj, vászon, 30×60 cm
1313987
10096
280
Korniss jelzéssel: Napocska. Olaj, vászon, 30×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF