Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

Keresztúryné jelzéssel: Napi hírek. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
10085.

Rufpreis:
12 000 HUF

Keresztúryné jelzéssel: Ház a pataknál. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
10086.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kiss Terézia (1928- ): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 24×29 cm
10087.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, 49×69 cm
10088.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kober jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 42×29 cm
10089.

Rufpreis:
2 800 HUF

Koffán jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, 30×32 cm
10090.

Rufpreis:
12 000 HUF

Konecsni György (1908-1970): Balaton. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
10091.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): A művész magyaráz, rézkarc 10x13 cm, paszpartuban 21x30 cm
10092.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kontuly jelzéssel: Kislány virággal. Olaj, vászon, keretben, 60×50 cm
10093.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10094.

Rufpreis:
800 HUF

Korniss jelzéssel: Fehér alak. Olaj, vászon, 30×60 cm
10095.

Rufpreis:
3 000 HUF

Korniss jelzéssel: Napocska. Olaj, vászon, 30×60 cm
10096.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF