Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1441015
10060
280
Hasse Hasselgren (1933-2002): Madarak az ágon. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 33×50 cm
1445288
10061
280
Herpai Zoltán (1951-2011): Vándor sorozat V. Olaj, farost, jelzett, 29×29 cm 1428715
10062
280
Herrer jelzéssel: Piac. Olaj, vászon, 47×60 cm
1440974
10063
280
Hincz jelzéssel: Női arc. Olaj, farost, 78×59 cm 1446334
10064
280
Hincz Gyula (1904-1986): Dimenziók, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29,5×33,5 cm 1446072
10065
280
H.K. jelzéssel: Gábriel arkangyal, ikon. Tojástempera, farost, 40x30 cm 1352793
10066
280
Illencz jelzéssel: Raktárházak. Olaj, farost, lyukkal, 34×42 cm 1434200
10067
280
Imreh Zsigmond (1900-1965):Fa csoport az útnál. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×44 cm 1431152
10069
280
Irányi jelzéssel: Balaton. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm
1422202
10070
280
Izsák jelzéssel: Virágos csendélet, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 35×33 cm 1399959
10071
280
26000
Jámbor jelzéssel: Útvesztő. Olaj, vászon, 100×70 cm
1392277
10072
280
Jávor jelzéssel: Fürdőzök. Olaj, karton, sérült, keretben, 50×67 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF