Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

Hasse Hasselgren (1933-2002): Madarak az ágon. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 33×50 cm
10060.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herpai Zoltán (1951-2011): Vándor sorozat V. Olaj, farost, jelzett,  29×29 cm
10061.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herrer jelzéssel: Piac. Olaj, vászon, 47×60 cm
10062.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hincz jelzéssel: Női arc. Olaj, farost, 78×59 cm
10063.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): Dimenziók, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29,5×33,5 cm
10064.

Rufpreis:
8 000 HUF

H.K. jelzéssel: Gábriel arkangyal, ikon. Tojástempera, farost, 40x30 cm
10065.

Rufpreis:
5 000 HUF

Illencz jelzéssel: Raktárházak. Olaj, farost, lyukkal, 34×42 cm
10066.

Rufpreis:
4 000 HUF

Imreh Zsigmond (1900-1965):Fa csoport az útnál. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×44 cm
10067.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Irányi jelzéssel: Balaton. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm
10069.

Rufpreis:
12 000 HUF

Izsák jelzéssel: Virágos csendélet, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 35×33 cm
10070.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jámbor jelzéssel: Útvesztő. Olaj, vászon, 100×70 cm
10071.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Jávor jelzéssel: Fürdőzök. Olaj, karton, sérült, keretben, 50×67 cm
10072.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF