Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1443544
10097
280
40000
1443508
10098
280
1443503
10099
280
1430213
10100
280
Kónya jelzéssel: Balaton. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 35×25 cm
1431235
10101
280
Krámer Géza(?-?): Utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12x10 cm 1442125
10102
280
Krausz Albert (1892-1958): Kilátás a falura. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 17×26 cm 1383684
10103
280
Krón Béla (1884-1965): Kikötő. Rézkarc, papír (foltos), jelzett, üvegezett keretben, 9×13,5 cm
1383685
10104
280
1442072
10105
280
Kürtösi Klára (1956): Útközben. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 80×60 cm 1323532
10106
280
25000
Lisziák Elek (1939-2007): Vízparti táj. Pasztell, papír-farost, jelzett, üvegezett keretben, 47×64 cm
1369312
10107
280
1445644
10108
280
Márton Ferenc (1884-1940): I. világháború 1918: Czvitkovics Ferenc törzsőrmester a 17. honvéd gyalogezredből. Ceruza, papír, Jelzett. 23x17 cm paszpartuban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF