Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

10097.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10098.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10099.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kónya jelzéssel: Balaton. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 35×25 cm
10100.

Rufpreis:
1 200 HUF

Krámer Géza(?-?): Utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12x10 cm
10101.

Rufpreis:
1 200 HUF

Krausz Albert (1892-1958): Kilátás a falura. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 17×26 cm
10102.

Rufpreis:
5 000 HUF

Krón Béla (1884-1965): Kikötő. Rézkarc, papír (foltos), jelzett, üvegezett keretben, 9×13,5 cm
10103.

Rufpreis:
5 000 HUF

10104.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kürtösi Klára (1956): Útközben. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 80×60 cm
10105.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lisziák Elek (1939-2007): Vízparti táj. Pasztell, papír-farost, jelzett, üvegezett keretben, 47×64 cm
10106.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

10107.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Márton Ferenc (1884-1940): I. világháború 1918: Czvitkovics Ferenc törzsőrmester a 17. honvéd gyalogezredből. Ceruza, papír, Jelzett. 23x17 cm paszpartuban
10108.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF