Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

10133.

Rufpreis:
1 200 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Legyen meg a te akaratod. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×26 cm
10134.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm
10135.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pásztor János: Szántás. Rézkarc, papír, jelzett,  29×39 cm
10136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pekáry jelzéssel: Kunyhó. Olaj, papír. szakadással, 38×48 cm
10137.

Rufpreis:
3 000 HUF

Perlmutter jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, falemez, sérült, 29×47 cm
10138.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10139.

Rufpreis:
3 000 HUF

10140.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prihoda István (1891-1965): Majális. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×32 cm
10141.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×23 cm
10142.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Poll jelzéssel: Várakozók. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×42 cm
10143.

Rufpreis:
12 000 HUF

Póka György (1944-): Esti tanya. Olaj, farost, jelzett, kopott, 42×60 cm
10144.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF