Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
675175
10133
280
Pataki Dénes (1921-1975): Keringő. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm 1430704
10134
280
3800
Paulovits Pál (1892-1975): Legyen meg a te akaratod. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×26 cm 1328212
10135
280
Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm
1289748
10136
280
Pásztor János: Szántás. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1413314
10137
280
Pekáry jelzéssel: Kunyhó. Olaj, papír. szakadással, 38×48 cm 1357725
10138
280
Perlmutter jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, falemez, sérült, 29×47 cm
1383599
10139
280
1366244
10140
280
1392160
10141
280
Prihoda István (1891-1965): Majális. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×32 cm 1425101
10142
280
17000
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×23 cm
1443409
10143
280
Poll jelzéssel: Várakozók. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×42 cm 1430789
10144
280
17000
Póka György (1944-): Esti tanya. Olaj, farost, jelzett, kopott, 42×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF