Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

10158.

Rufpreis:
6 000 HUF

10159.

Rufpreis:
8 000 HUF

10160.

Rufpreis:
8 000 HUF

Schon jelzéssel: Kalapos nő. Olaj, falemez, 70×49 cm
10161.

Rufpreis:
12 000 HUF

10162.

Rufpreis:
2 400 HUF

Schönberger jelzéssel: Pályaudvar. Pasztell-szén, papír, üvegezett keretben, 45×35 cm
10163.

Rufpreis:
8 000 HUF

Slajf Sándor (1951-): Paripa. Olaj, farost, jelzett, keretben, 74×74 cm
10164.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Svance jelzéssel: Koppenhága, Vor Frelsers Kirke. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 63×49 cm
10165.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 100×70 cm
10166.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szekfű János (1910-2004): Etelka sor, Szeged. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×29 cm
10167.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szekfű János (1910-2004): Szilvásvárad. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×29 cm
10168.

Rufpreis:
3 000 HUF

10169.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF