Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1246247
10158
280
1246309
10159
280
1246354
10160
280
1209764
10161
280
Schon jelzéssel: Kalapos nő. Olaj, falemez, 70×49 cm
1329842
10162
280
1441609
10163
280
Schönberger jelzéssel: Pályaudvar. Pasztell-szén, papír, üvegezett keretben, 45×35 cm
1444654
10164
280
Slajf Sándor (1951-): Paripa. Olaj, farost, jelzett, keretben, 74×74 cm 1441000
10165
280
Svance jelzéssel: Koppenhága, Vor Frelsers Kirke. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 63×49 cm
1444647
10166
280
15000
Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 100×70 cm
1417218
10167
280
Szekfű János (1910-2004): Etelka sor, Szeged. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×29 cm
1417221
10168
280
Szekfű János (1910-2004): Szilvásvárad. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×29 cm
1298307
10169
280
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF