Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

Vaszary jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, sérült keretben, 47×39 cm
10183.

Rufpreis:
6 000 HUF
23

Vaszary jelzéssel: Parkban. Olaj, karton, üvegezett keretben, jelzett, 23x30 cm
10184.

Rufpreis:
8 000 HUF

Váczi András(1967-): Gecser Lujza emlékére. Linó, papír, jelzett, 19x12 cm; Portré. Rézkarc, papír, jelzett, 11x9 cm
10185.

Rufpreis:
1 600 HUF

Veress Zoltán (1868-1935): Vázlat rajzok (6db). Ceruza, papír, egyik jelzés nélkül, üvegezett keretben, 23×18 cm
10186.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Végh Erzsébet (?-?): Legelő gulya, olaj, vászon, fa keretben, 28,5×19 cm
10187.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vén jelzéssel: Velence. Olaj, farost, keretben, 77×55 cm
10188.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Vén jelzéssel: Erzsébet híd a Budai várral. Olaj, farost, 66×73 cm
10189.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

VK jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 62×65 cm
10190.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vörös jelzéssel: Csendélet. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×40 cm
10191.

Rufpreis:
5 000 HUF

E. Wasser jelzéssel:Vízparti fák,  papír kollázs, üvegezett keretben, 12x10cm
10192.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wéber József (1946-2012): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, keretben, 30×22 cm
10193.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wieszt József (1951-2007): Tájtanulmány. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×19 cm
10194.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF