Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1446694
10183
280
Vaszary jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, sérült keretben, 47×39 cm 1253928
10184
280
Vaszary jelzéssel: Parkban. Olaj, karton, üvegezett keretben, jelzett, 23x30 cm 1445618
10185
280
Váczi András(1967-): Gecser Lujza emlékére. Linó, papír, jelzett, 19x12 cm; Portré. Rézkarc, papír, jelzett, 11x9 cm 1225237
10186
280
Veress Zoltán (1868-1935): Vázlat rajzok (6db). Ceruza, papír, egyik jelzés nélkül, üvegezett keretben, 23×18 cm
1431263
10187
280
Végh Erzsébet (?-?): Legelő gulya, olaj, vászon, fa keretben, 28,5×19 cm 1372915
10188
280
14000
Vén jelzéssel: Velence. Olaj, farost, keretben, 77×55 cm
1380891
10189
280
11000
Vén jelzéssel: Erzsébet híd a Budai várral. Olaj, farost, 66×73 cm
1440966
10190
280
VK jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 62×65 cm 1388363
10191
280
Vörös jelzéssel: Csendélet. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×40 cm
1403844
10192
280
E. Wasser jelzéssel:Vízparti fák, papír kollázs, üvegezett keretben, 12x10cm 1421151
10193
280
Wéber József (1946-2012): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, keretben, 30×22 cm
1413180
10194
280
4200
Wieszt József (1951-2007): Tájtanulmány. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF