Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

Szűcs János (1917-1995): Bástya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10170.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Takács Pál (1932-): Halleluja. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 59×50 cm
10171.

Rufpreis:
1 400 HUF

Terék jelzéssel: Sikátor. Vegyes technika, farost, keretben, 52×35 cm
10173.

Rufpreis:
6 000 HUF

Terék jelzéssel: Zöld utca. Olaj, farost, keretben, 60×52 cm
10174.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tibor jelzéssel: Vitorlások a kikötőben. Olaj, vászon, 32×40 cm
10175.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

B. Tóth Edit (1958-): Zene. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
10176.

Rufpreis:
8 000 HUF

10177.

Rufpreis:
1 600 HUF

Turmayer jelzéssel: Mediterrán város. Olaj, vászon, 54×67 cm
10178.

Rufpreis:
12 000 HUF

10179.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Varga jelzéssel: Üvöltő. Olaj, farost, keretben, 28×31 cm
10180.

Rufpreis:
12 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Debrecen.Linó, papír, jelzett, 35×50 cm
10181.

Rufpreis:
4 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Mátyás templom. Színes linó, papír-farost, jelzett, 50×35 cm
10182.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF