Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1414840
10195
280
Wild Károly (?-?): Éljen május elseje, plakátterv. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, kis szakadással, 42x42cm 1431320
10196
280
2200
Zádor István (1882-1963): Pipázó juhász, színezett rézkarc, papír, jelzett, sérült, 41×28 cm 1444285
10197
280
1441592
10198
280
Zorkóczy jelzéssel: Házak az erdőszélen. Olaj, vászon, keretben, 40×62 cm
1428792
10199
280
Zorkoczy jelzéssel: Libapásztor. Olaj, karton, keretben, 29×21 cm
1443449
10200
280
Zorkóczy jelzéssel: Fácánok. Tempera, papír, üvegezett, keretben, 17×21 cm
1238011
10201
280
Zotova (szovjet) jelzéssel: Hungerburg (ma: Narva-Joesuu, Észtország) tengerpartja, olaj, vászon (sérült), fa keretben, 41,5×64,5 cm
1353967
10202
280
Olvashatatlan jelzéssel: Asszony az erdei úton. Olaj, vászon, keretben, 30×43 cm 1322055
10203
280
Olvashatatlan jelzéssel: Lány. Olaj, farost, keretben, 23×34 cm
1431497
10204
280
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a tóparton, olaj, vászon, sérült, 24,5×18,5 cm 1444252
10205
280
22000
Olvashatatlan jelzéssel: Muskátli az ablakban. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 85×60 cm
1444248
10206
280
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF