Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1357201
10109
280
Márffy jelzéssel: Éjszakai fenyves. Olaj, farost, 42×77 cm
1440984
10110
280
Márffy jelzéssel: Ülő nő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 58×39 cm
1357048
10111
280
13000
Márrfy jelzéssel: Lovagolók. Olaj, farost, 70×100 cm
1365435
10112
280
Márffy jelzéssel: Lila hegy. Olaj, farost, 60×75 cm
1440979
10113
280
MCP jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben, 40×80 cm 1248158
10114
280
Mcp jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 28×18 cm 1380818
10115
280
MCP jelzéssel: Mediterrán hegyvidék. Olaj, farost, 46×71 cm 1395851
10116
280
MCP jelzéssel: Lovas szekér. Olaj, farost, 37×80 cm 1429771
10117
280
Meiresonne jelzéssel: Fiú portré. Olaj, vászon, 100×77 cm
1443444
10118
280
Mendlik jelzéssel: Vadászó sasok. Olaj, vászon, keretben, 40×64 cm 1413237
10119
280
5600
1383779
10120
280
Mészáros jelzéssel: Kikötő vitorlás. Olaj, karton, keretben, 30×46 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF