Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

Márffy jelzéssel: Éjszakai fenyves. Olaj, farost, 42×77 cm
10109.

Rufpreis:
4 000 HUF

Márffy jelzéssel: Ülő nő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 58×39 cm
10110.

Rufpreis:
8 000 HUF

Márrfy jelzéssel: Lovagolók. Olaj, farost, 70×100 cm
10111.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Márffy jelzéssel: Lila hegy. Olaj, farost, 60×75 cm
10112.

Rufpreis:
8 000 HUF

MCP jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben, 40×80 cm
10113.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mcp jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 28×18 cm
10114.

Rufpreis:
3 000 HUF

MCP jelzéssel: Mediterrán hegyvidék. Olaj, farost, 46×71 cm
10115.

Rufpreis:
8 000 HUF

MCP jelzéssel: Lovas szekér. Olaj, farost, 37×80 cm
10116.

Rufpreis:
8 000 HUF

Meiresonne jelzéssel: Fiú portré. Olaj, vászon, 100×77 cm
10117.

Rufpreis:
12 000 HUF

Mendlik jelzéssel: Vadászó sasok. Olaj, vászon, keretben, 40×64 cm
10118.

Rufpreis:
6 000 HUF

10119.

Rufpreis:
5 600 HUF
15,18
17,50

Mészáros jelzéssel: Kikötő vitorlás. Olaj, karton, keretben, 30×46 cm
10120.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF