Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1443455
10036
280
24000
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet. Olaj, farost, keretben, 60×80 cm
1446210
10037
280
Dombrovszky László (1894 - 1984): Fagyi árus. Litográfia, papír, jelzett, 17×19 cm
1446467
10038
280
Dombrovszky László (1894 - 1984): Betakarítás. Litográfia, papír, jelzett, 19×29 cm
1292648
10039
280
Dudás Jenő (1902-1991): Tihanyi kondásház. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm 1373666
10040
280
Duray jelzéssel: Gyár a folyóparton. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×26 cm
1163237
10041
280
Ék Sándor (1902-1975): Őszirózsás forradalom. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, képméret 55x40
1056371
10042
280
24000
1261103
10043
280
Endrédy Sarolta (?-?): Csecsemő portré. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 23×17 cm 1397973
10044
280
Ernői jelzéssel: Pozsonyi panoráma, linómetszet, papír, 15x21cm
1408824
10045
280
Farkas jelzéssel: Tájkép. Olaj, falemez, sérült, 35×52 cm
1417189
10046
280
Farkas Lajos (1919-1998): Budai házak. Olaj, fa, jelzett, keretben, 40×44 cm 1363312
10047
280
28000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kapáló asszony. Akvarell, papír, jelzett, 46×34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF