Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 233

Ferenczy jelzéssel: Kislány virágkosárral. Olaj, vászon, 64×36 cm
10048.

Rufpreis:
8 000 HUF

Frank jelzéssel: Lápos vidék. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×48 cm
10049.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gábor jelzéssel: Hegedölő lány. Ceruza, papír, 42×30 cm
10050.

Rufpreis:
2 800 HUF

Görög Rezső (1930- ): Héjjas. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm
10051.

Rufpreis:
1 200 HUF

Görög Rezső (1930- ): Utolsó töltény. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm
10052.

Rufpreis:
1 200 HUF

Grissu jelzéssel: Ádám. Ceruza, papír, 25×15 cm
10053.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gubai jelzéssel: Mise után. olaj, vászon, keretben,  80×60 cm
10054.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Gyarmathy jelzéssel: Kompozició. Olaj, vászon, 63×50 cm
10055.

Rufpreis:
6 000 HUF

Győrik Ágnes (1990-): Baraka 2. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (IV/VII), 25×17 cm
10056.

Rufpreis:
10 000 HUF

Győrik Ágnes (1990-): Baraka 1. Rézkarc, papír, jelzett, számozott ((III/VII), 25×17 cm
10057.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hadnagy László (1975-): Sziklás vidék. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 34×52 cm
10058.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hajos jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, falemez, 37×55 cm
10059.

Rufpreis:
6 800 HUF
18,43
21,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF