Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1441577
10048
280
Ferenczy jelzéssel: Kislány virágkosárral. Olaj, vászon, 64×36 cm
1443023
10049
280
Frank jelzéssel: Lápos vidék. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×48 cm
1392224
10050
280
Gábor jelzéssel: Hegedölő lány. Ceruza, papír, 42×30 cm
1312435
10051
280
Görög Rezső (1930- ): Héjjas. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm 1312438
10052
280
Görög Rezső (1930- ): Utolsó töltény. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm 1441107
10053
280
Grissu jelzéssel: Ádám. Ceruza, papír, 25×15 cm
1370176
10054
280
34000
Gubai jelzéssel: Mise után. olaj, vászon, keretben, 80×60 cm
1441583
10055
280
Gyarmathy jelzéssel: Kompozició. Olaj, vászon, 63×50 cm 1360794
10056
280
Győrik Ágnes (1990-): Baraka 2. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (IV/VII), 25×17 cm
1360779
10057
280
Győrik Ágnes (1990-): Baraka 1. Rézkarc, papír, jelzett, számozott ((III/VII), 25×17 cm
1345907
10058
280
Hadnagy László (1975-): Sziklás vidék. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 34×52 cm
1339894
10059
280
6800
Hajos jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, falemez, 37×55 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF